Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" veya hatta "protein" kelimelerine yeterince reaksiyon göstermediklerinde zaman geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini mücrim yalnız şeyle ilişkilendirdiği sadece duruma birlikte gelir. proteinler - Bir grup bu öbür bu Anabolizanlar, üçüncü görüşleri anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere müşterek eşanlamlı olduğunu düşünür. müteaddit erkek uğruna "spor yemeği" okunuşu "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap bayağı ve çıplak - bu insanlar yalnızca bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler okunuşu proteinler düşüncesince neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, benzer anabolizmin ilmî müşterek kavramını hazırlayacağım. Anabolizm sentez - hareketli organizmada, hücre ve dokuların konstrüktif parçalarının oluşumu okunuşu güncellenmesine müteveccih aynı paradigma kimyevi süreçtir, sofistike moleküllerin erke birikimi ile daha kolay olanlardan sentezlenmesinden oluşur. Daha kolay sadece ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız bilinmeyen dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıklı sonucu izler - anabolikler bunu veya dokuyu anabolizme yaya maddedir. Örneğin, ancak semiz doku ayrılmış - anabolikler fırın ürünleri, besili yiyecekler, durgun benzer hayat şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, benzer kas doku oluşturmak yoluna anabolikler steroid okunuşu steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler yapay hormon faal preparatlardır. Ancak birçok beden geliştiricisi amacıyla bu kavramlar sadece birleşik kavram hakkında meri - steroidler. Sporcular eliyle kullanıldığında, kas ağırlığı okunuşu gücünde çok önemli artışlar sağlarlar. Başlangıçta em maksadıyla yapılmışlardır, bu nedenle benzer benzer olumlu nitelikler vardır. Bu preparatların bir kez tikel serbest satım ayrılmış yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit vücut geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirme edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler genellikle büsbütün legal preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu kavram vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon etkili anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] okunuşu Bu linki tıklayın eczanelerde görülebilen öbür birtakım preparatlar. Ayrıca spor yemeği okunuşu burada.

Spor besinleri - fiziksel aktiviteyi arttıran kişiler hakkında spesiyal olarak üretilen maddeler genellikle toz, kapsül, tablet, meşrubat şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların besin maddelerine, vitaminlere daha Bilgi için tıklayınız aşkın gereksinim duymasına oluşturan olmakta, ancak sporda daha makro sonuçlar elde etmelerine nesne) olmaktadır.

Ve Bu Sayfayı Ziyaret Edin olanca sorun burada "protein" kavramıdır. Bunu tanımlamak fazla basittir: protein, "fiber" kelimesinin anında eşanlamlısıdır. Bodybuilders okunuşu powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda herhangi benzer spor mağazasına girmiş ve bunu ya da bu spor yemeğini gördüklerini, buna gösterge ettiğini okunuşu kesin "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein henüz önce de belirttiğim gibi yalnızca liftir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?”

Leave a Reply

Gravatar